Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Ambasador programów SGH-CIMA

 

Emilia-Kuczyńska_SGH.gif

 

Emilia Kuczyńska
e-mail: ambasador.sgh@cimauczelnie.pl

 

 

 

  

​O mnie:
Jestem studentką drugiego roku Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku Finanse i Rachunkowość. Finanse fascynują mnie już od najmłodszych lat. Wiedzę z tego zakresu zaczęłam zgłębiać już w szkole średniej, biorąc udział w olimpiadach ekonomicznych. Na studiach mam możliwość jeszcze bardziej poszerzać zakres swojej wiedzy, zarówno na wykładach jak i różnego rodzaju konferencjach czy warsztatach.

Prywatnie pasjonuję się fotografią i muzyką, w wolnym czasie uwielbiam biegać na długie dystanse.

Dlaczego CIMA?
Moja kariera zawodowa zdecydowanie będzie powiązana z szeroko rozumianymi finansami. Po zdobyciu doświadczenia w branży doradczej planuję podjęcie własnej działalności gospodarczej.

Dla studentów:
Wraz z rosnącą rolą rachunkowości zarządczej, warto zainteresować się dyplomem CIMA, szczególnie jeśli planuje się rozwijać karierę w międzynarodowych korporacjach. Jest to świetna opcja dla studentów, którzy chcą zwiększyć swoją konkurencyjność na rynku pracy już na samym początku kariery. Jako ambasador CIMA udzielę studentom informacji i odpowiem na wszystkie pytania dotyczące Programu, a zainteresowanym pomogę do niego dołączyć.