Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Ambasador programów SGH-CIMA

 

lukasz_goslawski.jpg

 


Łukasz Gosławski

e-mail: ambasador.sgh@cimauczelnie.pl
tel: 790-778-773

 

 

 

  

O mnie:
Jestem studentem drugiego roku Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie na kierunku finanse i rachunkowość. Interesuję się szeroko pojętą rachunkowością oraz wpływem rachunkowości na decyzje podejmowane na najwyższych szczeblach firm. W przyszłości planuję podjąć zatrudnienie w branży doradczej lub w dziale kontrolingu. Prywatnie jestem wielkim fanem sportu, uwielbiam grać i oglądać koszykówkę oraz piłkę nożną.

 
Dlaczego CIMA?
Związałem początek mojej zawodowej kariery z CIMA, ponieważ daje to niesamowite możliwości rozwoju od samego początku. W procesie nabywania certyfikatu zdobywamy cenną wiedzę, która ma przełożenie na działalność firmy oraz jej przyszłość. Osobiście uważam, że w świecie finansów warto posiadać certyfikat potwierdzający nasze umiejętności, ponieważ ułatwia to nam w znaczący sposób znalezienie wymarzonej pracy oraz pracę w uznanym, międzynarodowym środowisku.
 
Dla studentów:
Zapraszam wszystkich studentów SGH do kontaktu w razie jakichkolwiek pytań dotyczących programu CIMA na naszej uczelni lub ogólnie kwalifikacji CIMA. Zawsze postaram się pomóc i znaleźć odpowiedź na nurtujące Was pytania oraz problemy.