Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Wiadomości, ogłoszenia

 

Szanowni Państwo,

Mając na uwadze szczególną sytuację osób niepełnosprawnych na rynku pracy i chcąc zapewnić jak najpełniejszą informację  o projektach i programach rynku pracy skierowanych do tej grupy osób, zapraszamy Państwa do skorzystania z udostępnionych online informacji na temat  usług i programów wsparcia dedykowanych zarówno samym osobom niepełnosprawnym jak też pracodawcom zainteresowanych tworzeniem nowych miejsc pracy dla tych osób.

Osoby niepełnosprawne posiadają poszukiwane na rynku pracy kwalifikacje i kompetencje, są wartościowymi uczestnikami rynku pracy, mogą wypełniać role zawodowe i aktywnie budować siłę firmy. Naszym wspólnym zadaniem jest jedynie ułatwienie zaistnienia na tymże rynku.

Urząd Pracy m.st. Warszawy dysponuje możliwościami finansowania staży czy szkoleń zawodowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb i możliwości klientów. Może także wesprzeć przedsiębiorcze postawy absolwentów poprzez przyznanie środków na podjęcie działalności gospodarczej. Również poprzez przygotowanie do nawiązywania kontaktów  z pracodawcami  może być dla osób bezrobotnych i poszukujących pracy doskonałym partnerem na ścieżce budowania kariery zawodowej.

Każda z osób będących w rejestrze Urzędu może liczyć na profesjonalną pomoc pośredników pracy i doradcy zawodowego, którzy są wyspecjalizowani w obsłudze właśnie osób z orzeczeniami o niepełnosprawności. Mając profesjonalnie przygotowaną kadrę specjalistów i dysponując środkami Funduszu Pracy, EFS i PFRON możemy zaproponować solidne wsparcie klientów podejmujących aktywność zawodową.

Oferta dedykowana jest osobom niepełnosprawnym zarejestrowanym w Urzędzie Pracy m.st. Warszawy jako bezrobotne lub poszukujące pracy niepozostające w zatrudnieniu (np. osoby otrzymujące świadczenia rentowe, niezameldowane na terenie Warszawy).

Zachęcamy do zapoznania się z naszą stroną internetową oraz szczegółową ofertą dla osób niepełnosprawnych.

Jesteśmy otwarci na propozycje współpracy i pozostajemy do Państwa dyspozycji w przypadku wszelkich pytań lub wątpliwości.

Beata Tryc
Kierownik
Dział Obsługi Osób Niepełnosprawnych
Urząd Pracy m.st. Warszawy
ul. Erazma Ciołka 10A
01-402 Warszawa
Tel.  + 48 22 836 31 97, Fax + 48 22 837 33 40
E-mail: b.tryc@up.warszawa.pl   
Infolinia: 19524