Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Kultura dla Studenta SGH

 


Gdy czas stał się dla studentów dobrem deficytowym i nie chcą go marnować na poszukiwania kulturalnej rozrywki, Samorząd Studentów Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie postanowił przejąć inicjatywę.

Kultura dla Studenta SGH jest projektem, którego głównym celem jest rozpowszechnianie kultury wśród studentów naszej uczelni oraz ułatwienie dostępu do niej.

Naszym celem jest zaktywizowanie studentów do częstego uczestniczenia w kulturze tworzonej w Warszawie - zwłaszcza tej pojmowanej jako wysoka. Przeciętny student tłumaczy swój brak zainteresowania sztuką, teatrem, dobrą muzyką czy kinem brakiem wiedzy lub brakiem pieniędzy. Kultura dla Studenta SGH wychodzi naprzeciw tym trudnościom  – dostarczamy informacji o repertuarach warszawskich scen, maratonach filmowych, koncertach, spotkaniach z artystami, wystawach itp.

Przeprowadzamy mnóstwo konkursów, informujemy o zniżkach, by każdy miał szansę uczestnictwa w kulturze jaka dzieje się w Warszawie!

Kultura dla Studenta SGH dynamicznie się rozwija, obecnie współpracujemy  45 instytucjami: prestiżowymi i znanymi teatrami, kinami, muzeami, klubami. Dzięki bogatej ofercie naszych Partnerów, każdy znajdzie coś dla siebie. 

Zapraszamy do śledzenia naszego profilu na Facebook’u gdzie znajdziecie informacje o bieżących konkursach, promocjach i propozycjach na spędzenie wolnego czasu!

Facebook