Pomiń polecenia Wstążki
Przeskocz do głównej zawartości
Przeskocz do głównego menu
Nawiguj w górę
Logowanie
 

 Komisje senackie 2016-2020

 
 SENACKA KOMISJA PROGRAMOWA
  1. ​prof. dr hab. Elżbieta Adamowicz – przewodnicząca
  2. prof. dr hab. Marta Juchnowicz
  3. prof. dr hab. Janusz Kaliński
  4. prof. dr hab. Wojciech Pacho
  5. prof. dr hab. Ryszard Rapacki
  6. dr hab. Gabriel Główka, prof. SGH
  7. dr hab. Marcin Krawczyk, prof SGH
  8. dr hab. Joanna Plebaniak, prof. SGH
  9. dr hab. Bartosz Witkowski, prof. SGH
  10. dr hab. Grażyna Wojtkowska-Łodej, prof. SGH
  11. dr Dariusz Danilewicz
  12. dr Stanisław Macioł
  13. dr Michał Matusewicz
  14. dr Barbara Minkiewicz
  15. mgr Lidia Dorota Staworzyńska
  16. Arkadiusz Kamiński
  17. Michał Lechowski
  18. Michał Murawski
  19. Maciej Sikora

powołanie: uchwała nr 11 z dnia 21 września 2016 r.
powołanie przewodniczącej: uchwała nr 12 z dnia 21 września 2016 r.
zmiana: uchwała nr 77 z dnia 11 stycznia 2017 r.

zmiana: uchwała nr 86 z dnia 15 lutego 2017 r.
zmiana: uchwala nr 184 z dnia 22 listopada 2017 r.
zmiana: uchwała nr 196 z dnia 13 grudnia 2017 r.


SENACKA KOMISJA BUDŻETU I FINANSÓW

  1. prof. dr hab. Aleksandra Duliniec – przewodnicząca
  2. prof. dr hab. Małgorzata Iwanicz-Drozdowska
  3. dr hab. Agnieszka Alińska, prof. SGH
  4. dr hab. Rafał Kasprzak, prof. SGH
  5. dr hab. Paweł Kulpaka, prof. SGH
  6. dr hab. Tomasz Kuszewski, prof. SGH
  7. dr hab. Anna Szelągowska, prof. SGH
  8. dr hab. Wiktoria Wróblewska, prof. SGH
  9. dr Hanna Sokół
  10. dr Aneta Waszkiewicz
  11. mgr Piotr Maicki
  12. Maciej Kostański

powołanie: uchwała nr 13 z dnia 21 września 2016 r.
powołanie przewodniczącej: uchwała nr 14 z dnia 21 września 2016 r.
zmiana: uchwała nr 53 z dnia 9 listopada 2016 r.
zmiana: uchwała nr 78 z dnia 11 stycznia 2017 r.
zmiana: uchwała nr 197 z dnia 13 grudnia 2017 r.


SENACKA KOMISJA NAUKI

  1. prof. dr hab. Piotr Błędowski – przewodniczący
  2. prof. dr hab. Juliusz Gardawski
  3. prof. dr hab. Cezary Suszyński
  4. dr hab. Beata Czarnacka-Chrobot, prof. SGH
  5. dr hab. Zbigniew Grzymała, prof. SGH
  6. dr hab. Krzysztof Makarski, prof. SGH
  7. dr hab. Małgorzata Poniatowska-Jaksch, prof. SGH
  8. dr hab. Waldemar Rogowski, prof. SGH
  9. dr hab. Witold Wiliński, prof. SGH
  10. dr Michał Konopczak
  11. mgr Łukasz Hnatkowski
  12. Michał Lechowski

powołanie: uchwała nr 15 z dnia 21 września 2016 r.
powołanie przewodniczącego: uchwała nr 16 z dnia 21 września 2016 r.
zmiana: uchwała nr 79 z dnia 11 stycznia 2017 r.
zmiana: uchwała nr 198 z dnia 13 grudnia 2017 r.


SENACKA KOMISJA STATUTOWA

  1. dr Marek Szmelter – przewodniczący
  2. prof. dr hab. Zygmunt Niewiadomski
  3. prof. dr hab. Honorata Sosnowska
  4. dr hab. Ryszard Bartkowiak, prof. SGH
  5. dr hab. Dominik Gajewski​, prof. SGH
  6. dr hab. Urszula Kurczewska, prof. SGH
  7. dr hab. Joanna Plebaniak, prof. SGH
  8. dr hab. Roman Sobiecki, prof. SGH
  9. dr Elżbieta Majewska-Bartkowiak
  10. dr Bartosz Targański
  11. dr Jarosław Wierzbicki
  12. mgr Łukasz Hnatkowski
  13. Arkadiusz Kamiński

powołanie: uchwała nr 17 z dnia 21 września 2016 r.
powołanie przewodniczącego: uchwała nr 18 z dnia 21 września 2016 r.
zmiana: uchwała nr 80 z dnia 11 stycznia 2017 r.
zmiana: uchwała nr 185 z dnia 22 listopada 2017 r.
zmiana: uchwała nr 199 z dnia 13 grudnia 2017 r.


SENACKA KOMISJA WSPÓŁPRACY Z ZAGRANICĄ I OTOCZENIEM

  1. dr hab. Krzysztof Rutkowski, prof. SGH przewodniczący
  2. prof. dr hab. Maria Bieć
  3. prof. dr hab. Katarzyna Żukrowska
  4. dr hab. Małgorzata Molęda-Zdziech, prof. SGH
  5. dr hab. Paweł Pietrasieński, prof. SGH
  6. dr hab. Tomasz Sikora, prof. SGH
  7. dr hab. Aleksander Sulejewicz, prof. SGH
  8. dr hab. Jerzy Surma, prof. SGH
  9. dr hab. Adam Śliwiński, prof. SGH
  10. dr Jacek Lipiec​
  11. mgr Piotr Maicki
  12. Michał Gałagus

powołanie: uchwała nr 19 z dnia 21 września 2016 r.
powołanie przewodniczącego: uchwała nr 20 z dnia 21 września 2016 r.
zmiana: uchwała nr 81 z dnia 11 stycznia 2017 r.
zmiana: uchwała nr 200 z dnia 13 grudnia 2017 r.


SENACKA KOMISJA DYDAKTYCZNA ds. STUDENTÓW I DOKTORANTÓW

  1. dr hab. Maria Aluchna, prof. SGH – przewodnicząca
  2. dr hab. Magdalena Kachniewska, prof. SGH
  3. dr hab. Andrzej Kobyliński, prof. SGH
  4. dr hab. Teresa Pakulska, prof. SGH
  5. dr hab. Janusz Sidorek, prof. SGH
  6. dr Michał Matusewicz
  7. dr Dominika Mirońska
  8. dr Marta Pachocka
  9. dr Łukasz Pawelec
  10. dr Dorota Podedworna-Tarnowska
  11. mgr Jan M. Janiszewski
  12. mgr Małgorzata Popielicka
  13. Arkadiusz Kamiński
  14. Michał Lechowski
  15. Maciej Sikora

powołanie: uchwała nr 21 z dnia 21 września 2016 r.
powołanie przewodniczącej: uchwała nr 22 z dnia 21 września 2016 r.
zmiana: uchwała nr 82 z dnia 11 stycznia 2017 r.
zmiana: uchwała nr 186 z dnia 22 listopada 2017 r.
zmiana: uchwała nr 201 z dnia 13 grudnia 2017 r.